Consistori

EQUIP DE GOVERN: Acció per Montbrió - AM

M. Carme Blay Boquera


Carmina Blay Boquera
Alcaldessa presidenta

Regidories: tributs, hisenda i patrimoni.

Horari d'atenció: dilluns o dijous, de 10h a 14h i de 17h a 20h.

Contacte: cblay@montbriodelcamp.cat

 
José Luís Matilla Ramírez


José Luís Matilla Ramírez
Primer tinent d'alcalde

Regidories: governació, ensenyament, comerç, promoció econòmica i TIC.

Horari d'atenció: dijous per la tarda (cal cita prèvia).

Contacte: jmatilla@montbriodelcamp.cat

 
Antoni Aragonès Navarro


Antoni Aragonès Navarro
Segon tinent d'alcalde

Regidories: manteniment piscina, brigada, espais públics i esports.

Horari d'atenció: dimarts i dimecres, de les 13h a les 14:30h.

Contacte: aaragones@montbriodelcamp.cat

 
Montserrat Buqueras Ferré


Montserrat Buqueras Ferré

Regidories: cultura, salut pública i medi ambient.

Horari d'atenció: dilluns i dijous, de les 18h a les 20h.

Contacte: montseb@montbriodelcamp.cat

 
Jaume Valls Solé


Jaume Valls Solé

Regidories: obres i urbanisme, aigua, enllumenat i clavegueram.

Horari d'atenció: dilluns de les 17h a les 20h.

Contacte: jvalls@montbriodelcamp.cat

 
Dolors Rovira Piqué


Dolors Rovira Piqué

Regidories: piscina, atenció ciutadana, entitats, cementiri i sala de vetlles.

Horari de consulta: a convenir.

Contacte: drovira@montbriodelcamp.cat

 
Manel Macip Bayo


Manel Macip Bayo

Regidories: turisme, festes, agricultura i camins.

Contacte: mmacip@montbriodelcamp.cat

 
Mecè Clergas Cabré


Mercè Clergas Cabré

Regidories: benestar social i família, participació ciutadana i habitatge.

Horari d'atenció: dilluns i dijous, de 18h a 20h (cal cita prèvia).

Contacte: mclergas@montbriodelcamp.cat

 
David Folch Espallargas


David Folch Espallargas

Regidories: Sanitat, via pública i joventut.

Horari d'atenció: dijous de 19h a 21h.

Contacte: dfolch@montbriodelcamp.cat

 

OPOSICIÓ: Junts x Montbrió

Miquel Navarro Munté
Eulàlia Mas Francesch


© Ajuntament de Montbrió del Camp
Plaça de la Vila, 1 - 43340 Montbrió del Camp
Tel.: 977 826 010 - Fax: 977 826 502
ajuntament@montbriodelcamp.cat